Betpas Para çekme kuralları

Curacao lisanslı bahis siteleri arasında bulunması sebebiyle güvenilirliğini her zaman üst noktada tutan Betpas ile devam edelim. Betpas analizi yaparken lisansı doğrudan görüntülemek ve Better World NV şirketine ait olduğunu görebilmek mümkün oluyor. Bu şartlar altında ise diğer özellikleri mutlak suretle gözünüze çarpacaktır.

Son olarak dikkat çeken bazı noktaları görmemiz gerekiyor. Betpas para yatırma metotları arasında onlarca farklı sanal seçenek görebilirsiniz. Tabi ki tümünü çekim aşamasında bize sunması beklenemez. Ancak Betpas para çekme işlemleri arasında da kullanabileceğimiz bazı sanal metotlar yok değil.

Betpas para yatırma ve çekme işlemleri arasında var olan alternatiflerin oldukça geniş bir seçenek hacmi oluyor. Ancak bunu tam manasıyla değerlendirmek için limitlerini, işlem sürelerini ve genel olarak platformun altyapısını iyi sentezlemek gerek. Hemen aşağıda Betpas giriş adresi üzerinden erişerek kullanabileceğiniz çekim metotlarına ulaşabilirsiniz. Böylece kazandığınız meblağı kendi hesabınıza aktarabileceğiniz en kolay yolları kendiniz tercih edebileceksiniz.

Betpas Para Çekme Limitleri

Betpas para çekme işlemi yaparken kullanılan metotların arasında klasik ve sanal seçenekler bulunuyor. Banka transferi dönem dönem daha uzun bir işleme dönüşebiliyor. Buna EFT ya da uluslararası para transferi için bankaların uyguladığı prosedürler sebep olabiliyor.

  • Banka Havalesi

Ortak bir limit belirlendiği için tüm metotlarla aynı limitlerin geçerli olduğunu görüyoruz. 100 TL alt limitle banka havalesi seçeneğini veya EFT metodunu kullanabiliyoruz. İşlem için 15 dakika ile başlayan ve 240 dakikaya kadar uzanan bir işlem süreci var. Tek seferde yapılabilecek en düşük çekim 100 TL iken maksimum 10.000 TL olarak belirlenmiş.

  • Ecopayz

Ecopayz ile işlem yapmayı fazlasıyla seviyoruz. Güvenilir ve hızlı bir işlemin çıkış noktası olduğu için Ecopayz çekimlerinde 100 TL üzeri bir tutar uygulanıyor. Üstelik yine 15-240 dakika arasında bir süreç gerekiyor. Banka gibi yine hesabın kendi adınıza kayıtlı olması zorunlu kılınmış.

  • TL Nakit

Kesinlikle kendi adınıza kayıtlı bir hesabınızın olmasını şart koştuğunu vurgulayalım. Burada 100 TL ile başlayan çekim taleplerinize 10.000 TL’ye kadar cevap verilebiliyor. İşlem içinse 15 dakika minimum, 4 saat maksimum işlem süresi olduğunun altını çizelim.

Yorum yapın