Onwin Twitter

Onwin Twitter adresinden platforma ilişkin birçok paylaşıma ulaşmak olanaklıdır. Bahisçiler sitenin resmi hesabına ulaşmak için web sayfasına giriş yapabilirler. Sayfanın en alt kısmında Twitter ikonunun yer aldığı görülecektir. Dileyen oyuncular doğrudan Twitter’da da sitenin ismini aratabilirler. Bu platforma giriş yapıldığında, biyografi kısmında giriş adresi olduğu görülecektir. Ayrıca sabitlenmiş tweette de güncel link bulunur.

Sitenin Twitter’da 10.000’den fazla takipçisi bulunmaktadır. 2022’nin Ekim ayında açılan hesapta bugüne kadar 600’den fazla tweet atılmıştır. Buradan hareketle sitenin ilgili mecrada görece aktif olduğu söylenebilir. Paylaşımlarda oran, bonus, kampanya duyuruları gibi şeylerin olduğu da söylenebilir. Siteyi takip eden oyuncular, güncel gelişmelerden haberdar olabilirler.

Onwin İletişim

Onwin üyelik sonrasında oyuncuların site ile iletişime geçmeleri gereken durumlar olabilir. Bu noktada kullanılabilecek bazı opsiyonlardan bahsedilebilir. Bunlar genel olarak canlı destek, mail, Skype vb. platformlar olarak sıralanabilir. Sitenin canlı destek hattı, hızlı iletişim imkânı vermesiyle yoğun olarak tercih edilmektedir. Bununla birlikte mail üzerinden de detaylı bir diyalog kurmak mümkündür. Oyuncular her türlü görüş, sorun ve öneri için siteye e-posta atabilirler.

Bunun için kullanılan mail adresi [email protected] olarak ifade edilmiştir. Site, oyunculardan mail attıklarında olabildiğince detay vermelerini talep etmektedir. Sorunun niteliğine bağlı olarak kullanıcı adı, oyun ismi gibi şeylerin de paylaşılması istenir. Reklam ve Affiliate için ise sitenin Skype hesabına ulaşabilirsiniz. Son olarak finansal işlemlerde de [email protected] adresi ile irtibat kurabilirsiniz.

Onwin Canlı Destek

Onwin canlı destek hattı web sayfasının sağ alt kısmında yer almaktadır. Buradan 7 gün 24 saat olmak üzere bir müşteri temsilcisine ulaşmak mümkündür. Yardım alınabilecek konuların içeriği hayli çeşitlidir. Bonus, ödeme, hesap doğrulama, giriş vs. bunlardan birkaçıdır. Canlı destek hattından geri dönüş alma süresi en fazla birkaç dakika olarak açıklanmıştır.

Fakat sitede bazen yoğunluklar olabilmektedir. Bu gibi anlarda müşteri temsilcileri oyunculara daha geç cevap yazabilmektedir. Canlı destek hattı tüm soru ve sorunlara yanıt veren müşteri temsilcileri tarafından kullanılır. Bu nedenle yaklaşımlar daima çözüm odaklı bir temeldedir.

Yorum yapın